Zajęcia dodatkowe

Koła przedmiotowe

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Poniedziałek

j . niemiecki – p. Dorota Balińska – Walkiewicz 13.34 – 14.30 sala C7

platyczne – p. Urszula Gawin 14.35 – 15.20 sala C3

SKS – siłownia – p. Marek Kowalczuk 14.35 – 15.20

muzyczne – p. Tomasz Lubas 14.35 – 15.20 sala C6

chemiczne – p. Elżbieta Wachnik – Kulpa 14.35 – 15.20 sala B1

SKS – siatkówka / koszykówka – p. Igor Podeszfiński 15.25 – 16.10 sala gimnastyczna

Wtorek

j. rosyjski – p. Urszula Trzaskowska 14.35 – 15.20 sala P7

SKS – piłka nożna – p Paweł Łyżwa  15.25 – 16.10 sala gimnastyczna

Środa

matematyczne – p. Aneta Krydowska 13.45 – 14.30 sala A7

j. polski – p. Magdalena Godlewska 14.35 – 15.20 sala 15

Czwartek

Piątek

j. rosyjski – p. Urszula Trzaskowska 13.45 – 15.20 sala P7

Sobota

teatralne – p. Urszula Trzaskowska 10.00 – 12.00 sala gimnastyczna

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas 1 – 3

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Poniedziałek

p. Arletta Garbolińska 11.45 – 12.30 sala 13

Wtorek

p. Maria Siwak 12.00 – 13.00 sala C5

Środa

p. Grażyna Trzaskowska 14.35 – 15.20 sala B5

Czwartek

Piątek

p. Elżbieta Jarząbek 11.45 – 12.30 sala 12

p. Monika Sychowiec 11.45 – 12.30 sala 11

 

Konsultacje nauczycieli

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Poniedziałek

fizyka –  p. J. Cacko 7.30 – 8.00 sala A5

j. rosyjski – p. U. Trzaskowska 8.00 – 8.45 sala P7

fizyka – p. J. Bednarz 13.45 – 14.30 sala A5

j. polski – p. E. Bedełek 13.45 – 14.30 sala B3

j. niemiecki – p. D. Balińska Walkiewicz 14.35 – 15.20 sala C7

matematyka – p. A. Krydowska 14.35 – 15.30 sala A7

matematyka – p. M. Dąbrowska Łyżwa 14.35 – 15.20 sala 15

Wtorek

historia/wos – p. P.Gajgier 7.00 – 7.45 sala 17

religia – ks. P.Bieniecki 8.00 – 8.45 świetlica

wdż – p. E. Patuła 9.45 – 10.30 świetlica

j. angielski – p. D. Cholawo 13.45 – 14.30 sala 9

technika / informatyka – p. M.Oporski 13.45 – 14.30 sala 18

religia – p. R.Pałka  13.45 – 14.30 sala C7

j. angielski – p. O. Ryabchynskiy 15.25 – 16.10 sala B3

Środa

j. polski – p. R. Zychora 7.30 – 8.00 sala 16

j. rosyjski – p. U. Trzaskowska 13.45 – 15.20 sala P7

geografia – p. G.Olszewska 14.35 – 15.20 sala B4

biologia / chemia – p. D. Siciarz Maj 14.35 – 15.20 sala C3

j. angielski – p. K.Wyrwas 14.35 – 15.20 sala C4

Czwartek

historia / wos – p. G.Parzych 8.00 – 8.45 sala 16

biologia – p. E.Lasocka 14.35 – 15.20 sala B1

j. polski – p. U.Trzaskowska 14.35 – 15.20 sala 8

przyroda / chemia – p. H. Zarzecka 14.35 – 15.20 sala C1

Piątek

j.polski – p. R Zychora 7.30 – 8.00 sala 16

logopeda – p. A.Pawlik 14.35 – 15.20 sala C5