Zakończenie roku szkolnego

Klasy III gimnazjum w dniu 21.06.2018r. (czwartek)

  • godz. 16.00 – Msza Św.,
  • godz. 17.00 – uroczyste rozdanie świadectw.
  • przyjazd na godz. 16.00 , odjazd godz. 18.00

Pozostałe klasy gimnazjum i szkoły podstawowej w dniu 22.06.2018r (piątek)

  • przyjazd na godz. 9.00 – Msza św.
  • godz. 10.00  – uroczyste rozdanie świadectw
  • odjazd godz. 11.00.

Jedynka na pikniku

Piknik Rodzinny w Jedynce za nami. Kilka godzin wspaniałej zabawy jako emanacja uczniowskich talentów: aktorskich, plastycznych i wokalnych. Szalona podróż – od Egiptu Ramzesa XIII ( osoba patrona zobowiązuje) przez polskie disco, świat bajek, do rozśpiewanego amerykańskiego koledżu z Johnem Travoltą i Olivią Newton-John. A dla ciała specjały „Kuchni świata” – przekrój niebywałych kulinarnych możliwości uczniów i ich rodziców, od orientalnych Indii po rodzime, polskie, pyszności. Ponadto obowiązkowe delikatesy z grilla, słodkie smakołyki z kawiarenki oraz robiąca furorę loteria, która działała do ostatniego fantu.

Tworzymy tę szkołę z pasją i zaangażowaniem, przy udziale wszystkich jej podmiotów- uczniów, rodziców i nauczycieli, bo tylko w ten sposób można zbudować rozumiejącą się, działającą dla wspólnego dobra Rodzinę. Po prostu bezpieczną, mądrą, wesołą szkołę. Piknik był kolejnym, ale nie jedynym krokiem do integracji Jedynkowej Wspólnoty. Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli nas odwiedzić w to sobotnie popołudnie. Do zobaczenia za rok!

Grzegorz Parzych

Dzień Mamy i Taty w klasie pierwszej

Dnia 29 maja dzieci z klasy pierwszej zaprosiły swych Rodziców na uroczystość z okazji dnia Mamy i Taty. Na tę okoliczność pierwszaki przygotowały dla Rodziców przedstawienie pt. „Rzepka”. Wszyscy goście z zaciekawieniem i uwagą słuchali piosenek, wierszy i życzeń. Po przedstawieniu dzieci wręczyły Rodzicom portrety i wszyscy goście zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.

Monika Sychowiec