Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna

Wybierz przedmiot w lewej kolumnie.

DyrekcjaEdukacja wczesnoszkolnaJęzyk polskiMatematykaHistoria, WOSReligiaBiologiaChemiaGeografiaFizykaPrzyrodaJęzyk angielskiJęzyk niemieckiPlastyka, TechnikaMuzykaInformatyka, zajęcia komputeroweWychowanie FizyczneWychowanie do życiaEdBSpecjaliściBiblioteka i czytelniaŚwietlica

Dyrektor – Renata Ulanowska

Zastępca Dyrektora – Dorota Siciarz Maj

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Arletta Garbolińska

Elżbieta Jarząbek

Renata Michalak

Iwona Niewiarowska

Monika Sychowiec

Katarzyna Zakrzewska

Bożena Sergiel – nauczyciel wspomagajacy

Dominik Trzaskowski – nauczyciel wspomagający

Nauczyciele języka polskiego:

Magdalena Daniel

Urszula Trzaskowska

Renata Zychora

Nauczyciele matematyki:

Małgorzata Dąbrowska – Łyżwa

Aneta Krydowska

Renata Ulanowska

Elżbieta Wachnik – Kulpa

Nauczyciele historii i wos:

Grzegorz Parzych

Nauczyciele religii:

Robert Pałka

Nauczyciele biologii:

Dorota Siciarz – Maj

Nauczyciele chemii:

Elżbieta Wachnik – Kulpa

Dorota Siciarz-Maj

Nauczyciele geografii:

Urszula Majchrzak

Nauczyciele fizyki:

Elżbieta Wachnik Kulpa

Nauczyciele przyrody:

Urszula Majchrzak

Nauczyciele języka angielskiego:

Oleksiy Ryabchynskyy

Konrad Wyrwas

Nauczyciele języka niemieckiego:

Dorota Balińska – Walkiewicz

Nauczyciele plastyki i techniki:

Urszula Gawin

Nauczyciele muzyki:

Elżbieta Bąk

Nauczyciele informatyki:

Tomasz Lubas

Igor Podeszfiński

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Marek Kowalczuk

Tomasz Lubas

Igor Podeszfiński

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie:

Ewa Patuła

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa:

Grażyna Trzaskowska

Nauczyciele specjaliści:

Pedagog: Grażyna Trzaskowska

Psycholog: Izabela Łojek

Reedukator: Maria Siwak

Logopeda: Agnieszka Pawlik

Nauczyciele bibliotekarze:

Jolanta Młotek

Nauczyciele świetlicy:

Ewa Kardasiewicz

Arletta Garbolińska

Elżbieta Jarząbek

Marek Kowalczuk

Monika Sychowiec

Katarzyna Zakrzewska