II MIEJSCE NASZEJ SZKOŁY W POWIATOWYM TURNIEJU HISTORYCZNYM

Dn. 11 maja 2018 r. reprezentacja  Szkoły Podstawowej nr 1 w Karczewie w składzie –Małgosia Trzaskowska(3a gim), Aleksander Kuk (3e gim), Jakub Jobda (3e gim)  brała udział  w Turnieju wiedzy historycznej „Polskie drogi do niepodległości 1795-1918” pod honorowym patronatem Marszałka Wojwództwa Mazowieckiego. Konkurs organizowała Szkoła Podstawowa nr 3 w Otwocku. Drużyna musiała przygotować plakat promujący 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz wykazać się wiedzą historyczną w quizach, konkursie muzycznym i popisie oratorskim. Po długich zmaganiach i przy gorącym dopingu uczniów z oddziałów gimnazjalnych –  3a, 3b i 3e nasi przedstawiciele zajęli II miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywał Pan Piotr Gajgier.

Uczestnikom gratulujemy wiedzy, a drużynie kibicującej zaangażowania!!!!

Magdalena Godlewska

Foto relacja