Bal karnawałowy

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu niezapomnianych przeżyć i radości.

W naszej szkole tradycyjnie, tuż przed feriami, odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III naszej szkoły.
W środę 5 lutego na naszych uczniów czekała udekorowana sala gimnastyczna   i PAN BUŹKA, który poprowadził bal.
Przy pięknej muzyce  dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwo radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu pojawili się:  wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerze, piraci, policjanci ,żołnierze, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami pochwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole i Pan Burmistrz, który nas odwiedził podczas balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Uczniowie kl.I-III i ich wychowawcy spędzili czas w miłej atmosferze. Wspólna rozrywka przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych i wyjątkowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Iwona Niewiarowska

Foto relacja